تبلیغات
مستر گیمر

نویسنده : مستر گیمر 1392/10/3, 16:17Obb و Ibb  پازلسازهای مشترک موفقی هستند که موقعیت های خلاقانه شان به ندرت به واسطه اشتباه نادیده گرفته می شود.

امتیازات

طراحی پازل های پیچیده نیاز به هماهنگی وهمکاری دقیق دارد.هرچه حل کردن پازل سخت تر باشد سودآوری بیشتری خواهد داشت .

انتقادات

به تنهایی نمی توان در دنیای مجازی آن را بازی کرد. بعضی پازل ها ارزش پایینی دارند وبه اندازه کافی مهیج نیستند .

Ibb از یک بحران وجودی رنج می برد. ظاهرا به نظر مستقل می آید و چشم ها و پاهای خود را دارد و می تواند به شکل مستقل حرکت کند. در عین حال، هر جدایی معنی داری از Obb  آن را به شدت محدود می کند. یعنی  تا جایی فاصله دارند که دیگری بتواند هر لحظه به سمت دیگری باز گردد و اگر یکی از این  دو ناچار به از بین رفتن باشد، دیگری نیز بلافاصله تبدیل به خاکستر می شود. زندگی آنها به شکل اجتناب ناپذیری به یکدیگر گره خورده است. پس اگر زندگی شما نیز به همکارتان وابسته است، Obb و Ibb آینه مشکلاتی هستند که شما و دوستتان باید بر آنها غلبه کنید چون یک جفت همزیست را ایجاد می کند  که احساس رضایتمندی حاصل از موفقیت را به واسطه تحمل رنج ناشی از شکست به دست می آورند .


فقط مطمئن شوید که با یکی از دوستانتان به این بازی می پردازید. اگرچه می توانید این  Platformer را تنها نیز بازی کنید، ولی موقعیت هایی پیش رویتان گذاشته می شوندکه مرز مشخصی ندارند. تنها، شما با یک دسته می توانید Ibb و با دسته دیگر Obb را کنترل کنید. پازل هایی را که برای انجام دادنشان باید یک کاراکتر را حرکت دهید در این حالت به آسانی می توان بازی کرد و خوشبختانه بسیاری از بازی ها از این نوعند. از طرف دیگر، وقتی حرکات هماهنگ مد نظر باشند، هر حرکتی ممکن است دیوانه کننده شود. اینکه بخواهید  همزمان با Ibb بالای پله ها بپرید درحالیکه با Obb از برخورد با دشمنان اجتناب کنید  مانند رقص باله مشکل خواهد بود، پس بهتر است که یک دوست مجازی یا  محلی داشته باشید تا اینکه بخواهید تواناییها و محدودیت های ذهنتان را با تنها بازی کردن بسنجید.


مشاهده متن کامل مقاله


برچسب ها : Obb , Ibb , Platformer , D-Pad ,موضوعات

صفحات

نویسندگان

» مستر گیمر (8)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


این سایت برگزار کننده مسابقات متنوع و علمی است.
هدف از برگزاری این مسابقات، بالا بردن سطح علمی شرکت کنندگان در زمینه های مختلف است که در صورت برنده شدن می توانند از جوایز نقدی بهره مند شوند.
ایجاد کننده وبلاگ : مستر گیمر